П`ятниця, 18.01.2019, 18:35Вітаю Вас Гість
«  Березень 2018  »

02 квітня по 09 квітня – весняні канікули. Відпочивай безпечно - пам`ятка учням та батькам!

З 02 квітня 2018 року для учнів Софіївського НВК розпочнуться канікули. Весняні канікули триватимуть з 02 квітня по 09 квітня, вже 10 квітня учні повернуться до навчання.
   Вже зараз кожен планує по-різному провести весняний вікенд. Подорожі, екскурсії, відпочинок, веселі і радісні друзі...

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

В рамках Єдиного дня дорожнього руху та пожежної безпеки класними керівниками з вашими дітьми проведено цикл профілактичних бесід:

• Правила поведінки на канікулах;
  • Правила поведінки та техніка безпеки на дорозі;
  • Техніка пожежної безпеки;
  • Правила поведінки на воді;
  • Правила користування електроприладами.

Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ  ПІД                                                      ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

1. Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.

2. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.

3. Дотримуйтесь правил посадки в тролейбус, автобус.

4. На зупинці не стійте близько біля дороги.

5. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

6. Не можна розпалювати вогнища і кидати в вогонь карбід, солярку, бензин тощо.

7. Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.

8. Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети, не кидайте нічого у вікна потягу.

9. Не лазьте по ярках і на будівельних майданчиках.

10. Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником.

11. Не відходьте далеко від будинку і не впускайте до будинку незнайомих людей у відсутності дорослих.

12. Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор перед обідом.

13. У вільний час грайтесь у дворі на дитячому майданчику.

14. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.

15. Не використовуй піротехнічні засоби - це небезпечно!

16. Для прогулянки вдягайся зручно і тепло, щоб не застудитися.

Шановні батьки!

Найдорожче у кожної людини – здоров’я та життя дитини, а тому тримайте на контролі перебування дітей вдома та за межами.

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Переглядів: 159 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0