П`ятниця, 18.01.2019, 18:19Вітаю Вас Гість
«  Грудень 2018  »

А душа людська пам'ятатиме вас…

В Чорнобиль нас покликала сурма.

Пішли полки в бузковий первоцвіт.

Щоб не настала ядерна зима,

Ми йшли туди, ми рятували світ!

Хоч знали всі, що далі – небуття,

І може, це останній наш політ,

Та щоб не зникло на Землі життя,

Ми йшли туди, ми рятували світ!

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Завдяки самовідданості ліквідаторів, багато з яких заплатили за це життям і здоров’ям, аварія була локалізована. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забути про самопожертву ліквідаторів аварій на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

У знак вдячності і пошани до всіх , хто не шкодуючи життя і здоров’я, захищав нас від наслідків страшної аварії на ЧАЕС, у Софіївському НВК було проведено для учнів початкових класів вчителі провели єдиний урок «Вола Чорнобильська пересторога: людство, зупинись!».

Для учнів 5-11 класів, педагог-організатор Балик Л.С. разом з учнівським самоврядуванням «START», підготували виховний захід з перегляд документального фільму про наслідки аварії на ЧАЕС.

До цієї дати в бібліотеці оформлено стенд «Чорнобильська трагедія».

Ми низько схиляємо голови перед неоціненними мужністю, героїзмом ліквідаторів, які не думали про нагороди, не ховалися за спинами товаришів, іноді не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.

Велика вдячність живим і світла пам'ять тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Переглядів: 43 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0