Неділя, 16.12.2018, 09:29Вітаю Вас Гість
«  Грудень 2018  »

Благодійна акція «Діти-дітям»

3  грудня у нашій школі пройшов благодійний ярмарок до Міжнародного  Дня інваліда, з метою привернення уваги населення суспільства до потреб осіб з особливими освітніми потребами, реалізації їх прав нарівні з іншими громадянами та участь в житті суспільства.

Дана акція проводилась за ініціативи самоврядування «СТАРТ» та педагогів. Учням 1-11 -х класів було запропоновано разом з батьками вдома приготувати солодощі та випічку. Діти  відповідально підійшли до цього завдання, а батьки їм активно допомагали. Всю цю солодку продукцію автори кулінарних витворів запропонували учням та працівникам школи на ярмарку. Хол закладу перетворився на справжнісінький кондитерський магазин. Окремі продавці надавали навіть чеки за покупку з гумористичними та радісними передбаченнями. Вміло рекламували «свій товар», демонстрували свої бізнесові таланти. Кожен прихвалював свої солодощі. Жваво, весело, піднесено вирував шкільний ярмарок.

Кошти, отримані від проведення ярмарку, підуть на благодійну допомогу Шопі Івану – дитині з особливими освітніми потребами.

Велика подяка організатором та учасникам цієї акції, батькам та бабусям за допомогу у виготовленні смакоти. Всі небайдужі долучилися до цієї справи.

Найприємніше те, що ця акція стала місією доброчинності. Хай цей прекрасний, душевний, сповнений доброти захід стане зразком для наслідування іншими навчальними закладами нашого району.

Переглядів: 41 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0