П`ятниця, 18.01.2019, 19:06Вітаю Вас Гість
«  Листопад 2018  »

День Гідності й Свободи – крок у Європу

21 листопада, українці будуть відзначати День Гідності та Свободи, щоб пригадати ім’я тих, хто віддав життя, здоров’я, мучився в тяжких умовах АТО, хто силою та волею боровся за Батьківщину та її незалежність, можливість жити краще. Разом з усіма українцями учні Софіївського НВК вже завтра будуть відзначати цю визначальну дату в історії гідного та свободолюбивого українського народу.

Протягом попереднього тижня учні школи серйозно готувались до цього свята: писали твори на тему: «Україна – це територія гідності і свободи», взяли участь у виставці плакатів : «Наш дух не зламати, свободу не вбити!» Учителі початкової школи провели хвилинки пам’яті. Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі.

Ми пишаємося тим, що живемо в країні з такою багатою історією. Україна пройшла тисячолітній шлях – від часів могутньої Київської Русі до сучасної незалежної країни. Нашим пращурам неодноразово доводилось відбивати загарбників та захищати рідні оселі від чужинців.

Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.

Переглядів: 51 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0