П`ятниця, 18.01.2019, 19:34Вітаю Вас Гість
«  Грудень 2018  »

День Святого Миколая

З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого діти чекають з нетерпінням - це свято Святого Миколая.
19 грудня 2018 року в нашому НВК  відбувся ряд заходів, присвячених  Дню Святого Миколая. Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей.

Школярі старанно готувалися до зустрічі зі Святим  Миколаєм, тому працювати в шкільній майстерні почали за два тижні до свята. На початку грудня педагогом-організатором Балик Л.С. було проведено майстер клас із бісероплетіння. Діти із захопленням робили новорічні сувеніри, а учні початкових класів зібрали подарунки та гарно їх прикрасили.

Також під хвилю свята потрапив і шкільний автобус, який учні 10 класу прикрасили яскравими листівками  та побажаннями.

Протягом тижня працювала пошта Святого Миколая, майже всі діти написали листа з побажаннями та кинули його у скриньку. І маленьку частину цих бажань ми здійснили, вручивши подарунки малозабезпеченим дітям.

Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Святим  Миколаєм. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися напам’ять.

Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Переглядів: 66 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0