Неділя, 16.12.2018, 09:22Вітаю Вас Гість
«  Вересень 2018  »

Інформація про проведені  комплексні профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!»

На виконання Законів України «Про освіту», «Про дорожній рух», Плану заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в закладах освіти Костянтинівського району на 2018 рік, згідно наказу відділу освіти Костянтинівської РДА № 281 від 14.08.2018, та з метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму проводився Всеукраїнський рейд «Увага ! Діти – на дорозі!». Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. Вересень місяць - це початок навчального року і початок роботи загону. В рамках комплексних профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» класні керівники спланували організували і провели ряд заходів, спрямованих на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки. Особливу увага була звернена на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом. Дуже цікаво пройшли « Рольові ігри» у 1 - 4 класах, де учні могли відчути себе в ролі, як пішохода, так і водія.

Заходи проведені, і педагогічний колектив має надію, що і надалі наші діти будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися в школі, проведення заходів з ПДР. Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.

Переглядів: 78 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0