Неділя, 16.12.2018, 08:38Вітаю Вас Гість
«  Жовтень 2018  »

Козацька слава не згине у віках

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління протягом тижня в Софіївському НВК проходили заходи, присвячені Дню захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці. Розпочався тиждень з урочистої лінійки на якій учні пригадували козацькі часи, пов’язували ті часи із сучасністю.

Класні керівники провели виховні години: «Україна понад усе», «Козацька слава не згине у віках», було організовано перегляд фільмів патріотичного спрямування. Для учнів початкових класів були проведені спортивні змагання «Козацькі забави».

Хлопчики у нелегкій боротьбі доводили свою силу, спритність та вміння. Слід відмітити, що протягом заходу школярі дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято -захисника України.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше - швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

Ми - Єдина країна! Попри всі негаразди, ми прагнемо одного - спокою, миру та чистого неба над головою.

З Днем захисника України!!!

Переглядів: 64 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0