Неділя, 16.12.2018, 09:51Вітаю Вас Гість
«  Жовтень 2018  »

«Ми звільнимо світ від насильства»

Виховувати доброту - значить вчити дитину діяльно співпереживати іншому, не уникати конфліктів, але уміти слухати і відстоювати те, що дитина вважає справедливим. Здається, почуття доброти сьогодні покинуло людські серця, на зміну йому прийшли закони джунглів. Занадто багато дітей сьогодні відчувають себе абсолютно беззахисними. Вони живуть в нестабільний час і в нестабільній родині (розлучення батьків, страх дорослих втратити роботу, фінансові труднощі в сім'ї...). І вони захищаються від усіх і відразу. Захищаються так, як уміють. Саме з метою попередження та знешкодження вже існуючого насильства серед підлітків 9 жовтня в Софіївському НВК було проведено виховний захід для учнів 7 класу «Ми звільнимо світ від насильства» .

У дружньому колі учні активно висловлювали своє ставлення до запропонованих учителем ситуацій, аналізували, міркували.

Наприкінці заходу вчитель запропонувала дітям послухати ПРИТЧУ ПРО ЖОРСТОКІСТЬ: … В одному з монастирів Шаоліню майстер навчав учня. І якось учень поставив майстру запи­тання:

- Учителю, а як довідатися, наскільки я жорстокий?

- Щоразу, коли ти завдава­тимеш удару своєму ворогу, уяви себе на його місці і відчуй його біль. І якщо один раз ти не від­чуєш болю — знай, жорстокість поглинула тебе.

Будьмо толерантними один до одного, до самих себе!

Переглядів: 61 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0