Неділя, 16.12.2018, 09:23Вітаю Вас Гість
«  Жовтень 2018  »

"Молодь проти торгівлі людьми"

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані; рабство

і работоргівля забороняються в усіх видах».

Загальна декларація прав людини

18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у Софіївському НВК проведено ряд заходів щодо протидії торгівлі людьми. Мета заходів - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Учні школи переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми» та інші.

Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учні 10-го класу взяли участь у тренінгу «Попередження торгівлі людьми», де особливу увагу звернули на питання : актуальні дані по торгівлі українцями.; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.

Учнівське самоврядування школи підготувало та провело інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!

Переглядів: 80 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0