П`ятниця, 18.01.2019, 18:52Вітаю Вас Гість
«  Грудень 2018  »

Підсумки Всеукраїнського Тижня правових знань

Знання права заслуговує найвищої шани

Конституція України проголосила нашу державу суверенною, незалежною, соціальною, правовою. Розбудова такої держави неможлива без високої правової культури і суспільства, і особи. Сформувати правову культуру особа може лише через знання права, повагу до нього, а головне, - уміння правильно реалізувати правові знання в конкретних життєвих ситуаціях. Саме такі завдання були поставлені при плануванні заходів тижня права в Софіївському НВК.
З 10.12. по 14.12.2018 року розпочався Всеукраїнський тиждень права проведенням уроків «Права людини» за Загальною Декларацією прав людини.

10 грудня – Всесвітній день прав людини, бо саме в цей день 1948 року і була прийнята Декларація. Членами гуртка «Юний історик» підготовлена і проведена по класах тематична пресінформація «Слово про творця Загальної Декларації прав людини – Рене Кассена».
Із великим задоволенням учні молодших класів вирішували правові проблеми знайомих казок, граючи в гру «Право і казка».

На початку Тижня було проведено бібліотекарем Шейко Л.І. книжкову виставку- застереження «Межу закону не переступити». Мета заходу полягали у сприянні розвитку в учнів правової культури та формуванні активної громадянської позиції.

Серед учнів старших класів учителем правознавства Андреєвим Ю.А. було проведено юридичний футбол. Захід було спрямовано на розширення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників, учителів. Для учнів початкових класів,в рамках тижня ,пройшла єдина виховна година "Я дитина, і я маю право на..."

На останок Тижня було проведено виставку-конкурс малюнків серед учнів 1-8 класів «Конвенція про права дитини».

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Переглядів: 42 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0