Неділя, 16.12.2018, 08:39Вітаю Вас Гість
«  Травень 2018  »

Попередження дитячого травматизму під час літніх канікул

З метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул адміністрація Софіївського НВК звертається до батьків.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ.

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Вже розпочалися літні канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) з вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

З повагою, адміністрація Софіївського НВК.

Шановні учні, вчителі, батьки!

Здоров'я - це найважливіше, що є в житті людини.

Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.

Теплі дні кличуть до річок та водоймищ. Приємно відпочивати біля води, але пам'ятайте про те, що купатися треба правильно і безпечно.

Правила поведінки на воді:

- купатися необхідно в добре знайомих місцях;

- перше купання повинно бути короткотривалим (до 10 хвилин), далі в воді можна знаходитися до 20 хвилин за один раз;

- дітям старше 10 років можна купатися при температурі води вище +19С;

- купатися рекомендовано вранці і ввечері;

- не слід купатися наодинці;

- не запливати за буйки чи за огородження;

- не стрибати зі споруд та плавальних засобів, не призначених для цього;

- не підливати до коловоротів, пароплавів та катерів;

- не запливати на надувних матрацах далеко від берега;

- не купатися без нагляду дорослих;

- не пустувати у воді - це заважає оточуючим і може бути небезпечним;

- не стрибати головою вниз у місцях, де невідома глибина

Додаткові заходи щодо запобігання дитячому травматизму під час канікул

З метою запобігання нещасним випадкам з дітьми та підлітками під час літніх канікул, профілактики всіх видів дитячого травматизму напередодні літніх канікул класними керівниками організовано проведення додаткових бесід з учнями з питань безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, правил користування газовими та електроприладами тощо. Шановні батьки учнів! Особливу увагу зверніть на правила поведінки дітей біля водоймищ та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

- До виявлених вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не можна доторкатись, перекладати, розряджати, ударяти, зберігати .

- Забороняється використовувати заряди для розведення вогню. - Не можна збирати і здавати в металобрухт.

- Знайшовши вибухонебезпечні предмети потрібно терміново повідомити в міліцію, школу, військомат.

Вогнепальна зброя - не забава!

Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Бажаємо Вам гарного відпочинку!

Переглядів: 63 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0