Неділя, 16.12.2018, 09:52Вітаю Вас Гість
«  Листопад 2018  »

Спортивна Софіївка поспішає на «Альтаїр»

14 листопада 2018 року в нашій школі відбулося урочисте відкриття фан-клубу  ХК «Донбас» .

День у день хокейна родина «Донбасу» стає все більше - слідом за вболівальниками з Іллінівки, до фанатів донеччан приєдналися школярі з Софіївки.

Учні Софіївського НВК своїми спортивними досягненнями прославляють Костянтинівський район, як у межах Донеччини, так і на всеукраїнському рівні. Саме тому відкриття фан-клубу ХК «Донбас»  стало радісною подією для всієї школи.

Зацікавлені обличчя і щирі посмішки школярів, педагогів зустрічали делегацію ХК «Донбас» на чолі із захисником основної команди клубу Дмитром Ігнатенко.
У ході святкового заходу, учні більше дізналися про історію та досягнення донецького клубу, а також дитячо-юнацької спортивної школи, взяли участь у веселих конкурсах, змогли задати всі запитання Дмитру Ігнатенко, взяти автографи і сфотографуватися з захисником донецької команди.

Ми раді, що наші діти будуть відвідувати матчі хокейного клубу «Донбас». Дивлячись на  професіоналів своєї справи, діти будуть продовжувати розвиватися, прагнути  до чогось більшого і, обов'язково, досягнуть великих успіхів.

Віримо, що наша підтримка додасть впевненості ХК «Донбас», що забезпечить перемоги не тільки в Україні, а й на міжнародній арені .

Переглядів: 71 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0