Неділя, 16.12.2018, 10:07Вітаю Вас Гість
«  Листопад 2018  »

Тиждень безпеки дорожнього руху «Ми - за безпеку руху!»

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Софіївському НВК з 12.11. по 18.11.2018 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху «Ми - за безпеку руху!»

Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» учнівським самоврядуванням на чолі з президентом школи Возняк І. ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Також було представлено план заходів у рамках Тижня.

Шкільний бібліотекар Шейко Л.І. підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний».

Єдиний урок для учнів початкових класів «Безпека на дорозі – безпека життя», проходив з практичними навичками на пішохідному переході, де учні мали змогу застосувати знання про правила дорожнього руху.

Водій шкільного автобуса розповів учням, як правильно переходити дорогу під час виходу з автобусу та переходити дорогу.

Учні старших класів (23 учні) підписали молодіжну декларацію «Молодь за безпеку дорожнього руху».

У школі приділяють належну увагу вихованню культури поведінки учнів на дорозі. Було проведено години спілкування, конкурси, практичні заняття з основ безпеки дорожнього руху.

Заходи, які були проведені дали змогу учням одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Переглядів: 43 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0