П`ятниця, 18.01.2019, 18:20Вітаю Вас Гість
«  Грудень 2018  »

Тиждень пожежної безпеки в Софіївському НВК

З метою проведення постійної цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем, збереження життя і здоров’я дітей від пожеж під час зимових канікул у Софіївському НВК з 17.12 до 21.12.2018 р. пройшов Тиждень пожежної безпеки.

Протягом тижня проведено бесіди, рольові та дидактичні ігри, спрямовані на формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя та поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя;

- перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту в школі;

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- перевірено стан електричного, опалювального обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання;

- перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків.

Відповідно до тематики Тижня були проведені заходи:

• Години інформування, бесіди на тему «Подбай про свою безпеку»,
  • «МНС застерігає» (1-11 кл);

- «Як діяти під час пожежі» (8- 11 кл.);

- Проведення конкурсу дитячих малюнків «Пожежна безпека очима дітей» (1-5 кл.).

Для перевірки засвоєних знань учні розгадували кросворди на тему «Юний пожежник», переможницею стала Вовчок Діана учениця 4 класу, за що отримала грамоту «Кращий знавець правил пожежної безпеки».

Педагогом-організатором Балик Л.С. було оформлено інформаційний стенд «Обережно – вогонь!», який діти з цікавістю вивчали на перерві.

Агітбригада загону юних друзів пожежних «101» влаштувала флешмоб. Учні із задоволенням підхопили жваві рухи та танцювали всю перерву разом.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Переглядів: 36 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0