П`ятниця, 18.01.2019, 19:11Вітаю Вас Гість
«  Квітень 2018  »

Тиждень правових знань, присвячений першій українській конституції

З метою формування у учнів правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, формування в учнів свідомого ставлення до необхідності поважати норми права та законності з 05по 13 квітня 2018 року в Софіївському НВК проходив тиждень правових знань, присвячений першій українській конституції.

В рамках тижня пройшли численні освітні заходи з правової тематики, а саме:

• Зустріч з представниками прокуратури м.Дружківка, які надали методичні рекомендації «Безоплатна правова допомога в різних галузях життя людини».

• Класна година « До кого звернутися дитині за правовою допомогою?»

• Загальношкільна лінійка « Правові орієнтири для кожної дитини»

• Екскурсія до сільської ради с.Софіївка. Зустріч співбесіда з секретарем сільської ради Славіч Т.М. «Місцеве самоврядування»
  • Зустріч з прокурором м. Костянтинівка. « Прокурор – звучить суворо»

• Виховні години, присвячені творцю Першої Конституції незалежної України, гетьману Пилипу Орлику( Протягом тижня);
  • Конкурс малюнків «Демократія в школі», «Яке ти маєш право?»

• Диктант на тему «Конституція Пилипа Орлика»
  •

Проведені заходи формували в них активну життєву позицію щодо особистісної реалізації та реалізації своїх прав у житті, розвивали інтерес до правових знань, навички самореалізації та самовиховання.

Переглядів: 121 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0