Неділя, 16.12.2018, 09:14Вітаю Вас Гість
«  Жовтень 2018  »

Тиждень безпеки дитини в дошкільній групі Софіївського НВК

Тиждень безпеки дитини в дошкільній групі Софіївського НВК пройшов з 16 по 19 жовтня 2018 року відповідно даного плану.

Метою проведення Тижня безпеки дитини було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

До участі було залучено: педагогічний колектив, обслуговуючий персонал, дітей різновікової групи та їх батьків.

Під час «Тижня безпеки дитини» в різновіковій групі проведені різні форми роботи з дітьми: тематичні заняття, бесіди, екскурсії та спортивні змагання.

В перший день 16 жовтня відбулося урочисте відкриття Тижня безпеки дитини і Дня ЦО. Були відпрацьовані дії працівників і дітей дошкільної групи за сигналом ЦО «Увага всім!» та пройшла евакуація людей з приміщення.

Наступного дня за планом відбулися тематичні заняття: «Дружимо з водою» та «Про чисту та брудну воду» ; тематичні бесіди з дітьми «Стихійні лиха і правила поведінки про них». Заняття було проведене з використанням цікавого наглядного матеріалу, з використанням аудіо – сюжетів, дослідницько – експериментальної діяльності «Про воду». А також цікавим і пізнавальним для дітей була бесіда про стихійні лиха, які відбуваються в природі.

18 жовтня День «Захисти себе сам». Тематичні заняття на теми: «Один вдома» та «Свої і чужі люди». Заняття складалися з ігор і ситуацій. Поведінка дітей була різною в ситуаціях (наприклад, дитина залишилася одна вдома, які її дії). Діти привчалися до самостійності. Кожна дитина була індивідуальною.

Вихователями для батьків була оформлена виставка пам`яток «Дитина одна вдома». Всі батьки були з ними ознайомлені.

Четвертий день «Вогонь-друг, вогонь-ворог» пройшли тематичні бесіди та виставка дитячих малюнків «Як урятуватися від пожежі». Діти познайомилися з номером телефону пожежників та дізналися для чого потрібен вогнегасник. А ще засвоїли правила безпеки з вогнем. Бесіда була проведена з використанням цікавого наглядного матеріалу та відео – сюжетів. Виставка малюнків відповідала даній темі та була різноманітною за сюжетами.

Останній день Тиждня безпеки дитини був насичений цікавими заходами. Спортивні змагання проходили з участю батьків, дітей та вихователів. Діти були позитивно настроєні на змагання між командами. Для батьків та дітей ці змагання виявилися цікавими, корисними, веселими,пізнавальними.

Пішохідний перехід до проїжджої частини дороги дав змогу закріпити з дітьми правила дорожнього руху і пішоходів, знання про небезпеку ігор біля дороги.

План основних заходів до Тижня безпеки дитини виконаний у повному обсязі та результативно. Діти різновікової групи отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації.

Переглядів: 50 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0