Неділя, 16.12.2018, 09:32Вітаю Вас Гість
«  Березень 2018  »

Відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу

01 березня 2018 року на базі Софіївського НВК  відбулась традиційна відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу серед команд хлопців та дівчат, присвячена святкуванню весняних свят. Змагання проводилися з метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування навичок здорового способу життя та активної життєвої позиції, популяризації волейболу як масового виду спорту, підвищення спортивної майстерності учнів.

Захід відбувся за участю Крилевського Максима Васильовича начальника відділу Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, начальника відділу освіти Костомарової Наталії Анатоліївни, завідувача методичного кабінету відділу освіти Ходакової Вікторії Анатоліївни

Під час проведення змагань учні продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

У наполегливій боротьбі серед команд хлопців призерами стали:

І місце – Слов’янський технікум ЛНАУ.

ІІ місце – Софіївський НВК;

У змаганнях між командами дівчат призерами стали:

І місце – Софіївський НВК.

ІІ місце – Слов’янський технікум ЛНАУ;

ІІІ місце – Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи.

Так тримати!!!!Успіхів та перемог!!!

Переглядів: 143 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0