П`ятниця, 18.01.2019, 18:22Вітаю Вас Гість
«  Квітень 2018  »

Відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Софіївському НВК

З нагоди Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня у Всесвітній день охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління», на виконання вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці», з метою привернення уваги до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці в Софіївському НВК відбулися заходи, присвячені цьому дню.

З 25.04. по 27.04.2018 року проведено тиждень охорони праці під девізом 2018 року - «Захищене і здорове покоління».

У рамках тижня були проведені:

• єдина виховна година «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», спрямована на роз’яснення причин виникнення травматизму, професійних захворювань та їх запобігання під час навчально-виховного процесу. Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження;
  • оформлено куточок, присвячений Дню охорони праці.
  • приведена у відповідність до діючого законодавства документація щодо атестації робочих місць за умовами праці;
  • спільно з профспілковим комітетом закладу вивчено стан виконання колективного договору, розділ «Охорона праці», стан ведення трудових книжок працівників, ведення документації щодо організації роботи з охорони праці в закладі;
  • проведені позапланові інструктажі з охорони праці з працівниками;
  • перевірка своєчасності проходження попереднього та періодичних профілактичних медичних оглядів працівниками та проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів;
  • перевірена наявність та ведення Листків здоров’я у журналі обліку навчальних занять;
  • перевірена наявність та укомплектованість первинними засобами пожежогасіння всіх приміщень школи;
  • перевірена наявність планів евакуації в приміщеннях школи, порядок оповіщення та дій учасників навчально-виховного процесу на випадок пожежі.

У ході заходів було з’ясовано, що культура охорони праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет. Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури та соціально-економічного розвитку суспільства.

Школярі, вчителі переконані, що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.

Переглядів: 92 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0