П`ятниця, 18.01.2019, 19:37Вітаю Вас Гість
«  Травень 2018  »

З школи та родини починається життя дитини.

Родина, дорога родина!

Що може бути краще в світі цім?

Чим більше дорожить людина

За батьківський і материнський дім?

Дійсно, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім`я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. А у дитинстві доповнюють наші уявлення про світ ще й у школі. Вона стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть нас Країною Знань. А єднають ці родини ще більше не лише повсякденні справи, а й свята, особливо родинні. В родинному колі Софіївського НВК, з метою виховання в дітей любові до родини, почуття вдячності, шанобливого ставлення до батьків, класними керівниками проведено ряд заходів:

• «Без сім’ї немає щастя на землі»;
  • « Шануй батька й неньку»;
  • « З родини йде життя людини»;
  • «Мій рід, моя родина»

Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наш клас, і наша школа, і весь народ український. Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.

Переглядів: 73 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0