Неділя, 16.12.2018, 08:50Вітаю Вас Гість
«  Березень 2018  »

Живе Кобзар у пам’яті народу

«Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

У Софіївському НВК  пройшли Шевченківські дні.
    У бібліотеці навчального закладу була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу», присвячена 204-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника.
       Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Про те, що його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були і залишаються думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів, розповіли учні на
виховному заході «Він буде вічно жити».
      Затамувавши подих,
учні переглянули кінострічку «Мій Шевченко», багатосерійний фільм про життя і творчість Великого Кобзаря «Тарас Шевченко. Заповіт». Учні знов поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.
      Цікавою та пізнавальною для учнів стала виховна година «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає», проведена
Шейко Л.І. Звучали записи пісень на слова Тараса Шевченка, презентації супроводжувалися декламуванням поезій Кобзаря.
        Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.
І на українській землі, над ланами, широкими полями, містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі слова Великого Кобзаря. Невмирущій славі генію українського народу бу
ла присвячена виставка-конкурс учнівських малюнків «Мій кобзарю».
        На сучасному етапі розвитку України саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

Переглядів: 103 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0