Неділя, 16.12.2018, 09:47Вітаю Вас Гість
«  Травень 2018  »

Останній дзвоник 2018 року

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Як і завжди, цього дня на подвір’ї Софіївського НВК панувала особлива атмосфера: великі оберемки квітів, сльози радості й хвилювання, щирі привітання, пісні, подарунки, напутні слова 11-класникам, нагородження кращих учнів, запальний флешмоб.

На шкільному  подвір'ї зібралися всі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники  дякували вчителям, батькам,  танцювали прощальний вальс, а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням проводили батьки та рідні.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  директор НВК Логоша Є.В. та  сільський голова Ярошович В.Г.

Для випускників цей шкільний дзвінок пролунав востаннє, тож побажаємо їм успіхів у самостійному житті, а усім школярам – добре відпочити й набратись сил для здобуття нових знань.

Переглядів: 124 | Додав: soph_nvk | Рейтинг: 0.0/0